YinYoga - atpalaiduojanti sesija su gyvais gitaros garsais, Mundo, Sexta, 05. Janeiro 2018

Kartą per pilnatį...

Pasitikime pirmą 2018 metų pilnatį su meditatyvia Yin joga ir nuostabiais gitaros garsais...

Pilnatis – tai mėnulio ciklo kuliminacija, kurios metu pajuntamė Yang energijos padidėjimą. Tačiau kiekvienam Yang – reikia Yin, saulei reikia mėnulio, mūsų aktyviam protui reikia susitelkimo, kad sukurtume balansą savo kūne. Šią pilnaties energiją galima iššvaistyti arba priešingai – pnaudoti tiklsingai: imtis veiksmų, įgyvendinti savo svajones, pažvelgti į savo santykius - su svaimi bei aplinkiniais, imtis pokyčių bei kurti naujas intencijas, tikslus bei vizijas. Panaudokite šį magišką laiką, kad suderintumėte savo energiją su tuo, ką norite kurti ir tuo pačiu paleiskite tai, kas neveikia Jūsų gyvenime.

Yin – tai mėnulio joga: raminanti, atkūriamoji, meditacinė praktika, kurios metu mes grįžtame į savo kūną, mokomės primti save, pasineriame į pojūčius, apėmusius mus, kai kūną bei protą nori blaškyti pašaliniai dirgikliai. Fiziologiškai ši joga labai svarbi mūsų jungiamiesiems audiniams (sąnariams, raiščiams, sausgyslėms), kurie pamažu tempiami ir stiprinami, gerinama cirkuliacija, audinių mobilumas, reguliuojama energija mūsų kūne taip, kaip akupunktūroje.

Pradėk naujus metus skirdamas laiko grįžti į save. Paleisk įtampas ir atsiverk naujiems potyriams. Ši 2 valandų Yin jogos praktika bus skirta širdies atvėrimui bei meilei sau!

Sesijos metu užburs atpalaiduojantys gyvos gitaros garsai....

Būtina registruotis tel./sms. 866217944

Sesijos kaina - 10 Eur.

YinYoga - atpalaiduojanti sesija su gyvais gitaros garsais

Encontrar mais eventos em torno de você
Obter recomendações de eventos com base em seu gosto Facebook. Obtê-lo agora!Mostre-me os eventos adequados para meAgora não