Vinyasa joogaõpetajate koolitus 2018 (200-tundi), Mundo, Sexta, 14. Dezembro 2018

Vinyasa joogaõpetajate 200-tunni koolitus on Sulle, kui soovid süvendada ja omandada rohkem teadmisi joogast ning kõigest sellega seonduvast. Koolituse peamiseks eesmärgiks on jagada teadmiseid ja oskuseid suurepäraseks joogaõpetajaks saamiseks ning anda algus sellele imelisele teele. Samas ei ole see koolitus ainult joogaõpetajateks pürgijatele, vaid ka neile, keda huvitab jooga sügavuti.

INFRA YOGA SCHOOL on registreeritud joogakool läbi Yoga Alliance, mis on rahvusvaheline jooga organisatsioon, ühendades joogakoole ja joogaõpetajaid. Nemad on välja töötanud põhistandardid, mille alusel korraldatakse joogaõpetjate koolitusi ning Infra Yoga School on läbi Yoga Allaiance Eesti esimene rahvusvaheline joogakool.

Koolituse läbijad saavad Yoga Alliance-s registreeritud joogakooli Infra Yoga School tunnistuse, mis kehtib üle maailma. Kõigil lõpetjatel on võimalus registreerida ennast läbi Yoga Alliance rahvusvaheliselt sertifitseeritud joogaõpetajaks. See ei ole kohustuslik, kuid tehes selle registreeringu, on Sinu nimi Yoga Alliance kodulehel rahvusvaheliselt tuunustatud õpetajate nimekirjas ja näitab, et oled läbinud nende standarditele vastava koolituse.

Rohkem infot Yoga Allaince kohta leiad

KELLELE SEE KOOLITUS SOBIB?
Koolitus on Sulle, kui Sul on suur huvi ja tahtmine minna sammuke edasi enda enesearendamise teel läbi jooga ning soovid omandatud teadmisi, kogemusi ning oma pühendumist jooga vastu jagada ka teistega. See koolitus on ka Sulle, kui Sinu eesmärgiks ei ole joogaõpetjaks saamine, kuid hoiad oma meele ja võimalused avatud uutele väljakutsetele.
Sul on olemas juba varasem joogakogemus, mis võiks olla vähemalt aasta.

KOOLITUSE ÜLEVAADE:
- Vinyasa Flow jooga põhialused, praktika ning olemus
- Joogasendite teooria ja praktika; läbitakse rohkem kui 70 asendit, koos variatsioonidega üle 120 asendi. Iga asendi suuline juhendamine, korrigeerimine, variatsioonid, põhimõtted, ohud ja vead, olemus ja kasu; abivahendite kasutamine.
- Joogatunni ülesehitus: joogatunni põhimõtted ja eesmärgid, joogatunni planeerimine ja asendite seeriate koostamine, tunnid erinevatele sihtgruppidele, kuidas joogatundi juhendada.
- Jooga õpetajaks olemine: õpetaja eetika, vastutus ja ülesanne; suuline ja füüsiline juhendamine; tunni ja ruumi ettevalmistus.
- Jooga anatoomia: kehasüsteemid, liikumiselundkond - skeletisüsteem ja lihaste süsteem (lihased, luud, liigesed, sidekude); detailne ülevaade lülisambast, puusadest, põlvedest ja jalalabast; sidekoe olemus ja olulisus joogas; inimekeha ainulaadsus, mis meid peatab?
- Jooga päritolu, ajalugu ja eesmärk: mis on jooga?, ajalugu ja alused, erinevad stiilid ja koolkonnad
- Jooga filosoofia: põhiteemad ja mõtted, jooga kaheksa haru- süvitsi 5 Yamat ja Niyamat ; keha, hing, meel ja ego; teadlikkus
- Jooga eetika, eluviis ja toitumine
- Hingamise õpetus - Pranayama: hingamisharjutused, hingamise tähtsus, hingamissüsteemi anatoomia, hingamine ja joogaharjutused
- Meditatsioon: erinevad tehnikad, liigid ja seisundid, praktilised harjutused
- Energiate anatoomia: mis on praana?;Tšakrad - meie energiakeskused; naadid, koshas, guunad, meridiaanid - energiakanalid
- Mudrad ja mantrad
- Rasedate jooga olemus, ohud ja lähenemine
- Yin jooga ülevaade, olemus ja erinevus Vinyasa joogast​

Praktilises osas õpilased osalevad joogatundides, valmisatavad ette erinevaid joogatunni osasid ning juhendavad teisi õpilasi, saades joogatunni õpetamise kogemust.
Teooraitunde on 190 ja praktikatunde 24 (joogatundides osalemine, tundide ettevalmistamine ning tundide juhendamine, joogatunni vaatlemine). Lisaks tuleb teha 16 praktikatundi Infra Jooga stuudio Vinyasa tundides osaledes

TOIMUMISAEG:
​Koolitus toimub nädalavahetustel 2018 kuni 2019. Täpsema info ja ajakava saamiseks kirjuta meile info@infrajooga.ee.

KOOLITUSE HIND:
​Koolituse hind on 2600 EUR koos käibemaksuga, mida saab tasuda igakuiste osamaksetena. Kogu summa tasumisel korraga, on koolituse hinnaks 2400 EUR. Registreerimisel tuleb tasuda ettemaks 500 EUR ja see ei ole tagastatav koolitusest loobumise ning kinnitab koha. Maksete osas on võimalikud ka erikokkulepped.
Koolituse hinna sisse kuuluvad koolitusematerjalid ning 16 praktikatundi Infra Jooga stuudio Vinyasa tundides.

REGISTREERUMINE:
Koolitusele registreerumiseks palun saada oma soov meile info@infrajooga.ee ja võtame Sinuga ühendust.
Registreerujatel tuleb vastata küsimustikule ning vajadusel osaleda ka vestlusel.

ÕPETAJAD:
Temea Milliron
Temea on üks Infra Jooga asutajatest ja õpetajatest. Joogaga on ta tegelenud üle 13 aasta, sellest viimased 8 aastat kuuma joogaga. Ta läbis USA-s Vinyasa Flow 200-tunni joogaõpetaja koolituse ning on sertifitseeritud E-RYT joogaõpetaja läbi Yoga Alliance. 2015 aasta kevadel osales ta Rasedate jooga juhendaja koolitusel, et täiendada oma teadmisi ja anda neid edasi ka teistele. Ning sama aasta sügisel läbis ta Taastava jooga (Restorative Yoga) õpetajate kursuse ühe maailma tuntuima õpetaja Judith Hanson Lasater käe all. Lisaks on Temea läbinud Embodied Yin Yoga õpetajate kursuse ning jätkab oma õpinguid Advanced Embodied Yin and Yang teacher training programmis.
Temea on sündinud ja kasvanud Eestis ning hiljem elanud mitmed aastat USA-s, kus on omandanudki oma joogapraktika. Täna juhendab Temea joogatunde nii Eestis kui ka USA-s.

Kerli Vendelin
​Kerli on üks Infra Jooga asutajatest ja õpetajatest. Ta on läbinud Vinyasa 200-tunni joogaõpetaja koolituse, Rasedate jooga 20-tunni koolituse, Embodied Yin Yoga õpetajate kursuse ning jätkab oma õpinguid Advanced Embodied Yin and Yang teacher training programmis. Kerli on on sertifitseeritud joogaõpetaja läbi Yoga Alliance'i. Pidevalt ennast arendades, nii läbi erinevate koolituste kui töötubade, soovib ta oma teadmisi ning kogemusi jagada ja rakendada . Kerlil on suur huvi poolväärsikivide ja kristallide vastu ning see viis ta kristalliterapeudi koolituseni, kus ta on läbinud kaks kursust. Ta on läbinud Reiki kaks astet Kreet Rosina juures. Ühendades enda igapäeva elus jooga, kivid ja reiki, on ta eesmärgiks leida tasakaal endas nii füüsiliselt kui vaimselt.

Vinyasa joogaõpetajate koolitus 2018 (200-tundi)

Encontrar mais eventos em torno de você
Obter recomendações de eventos com base em seu gosto Facebook. Obtê-lo agora!Mostre-me os eventos adequados para meAgora não