Transcendentinė Garso Kelionė - Gongų Maudynės Palangoje, Mundo, Sábado, 20. Janeiro 2018

Transcendentinio Garso Kelionė tai - meditacija, proto nuraminimas, kelionė į save, kurios metu gulima ant žemės, klausomasi natūralių instrumentų garsų.

Daugiausia grojama Gongais, tai rytų kultūros instrumentas pasižymintis stipriomis vibracijomis ir visą kūną smelkiančiu garsu. Gongai išjudina energetinius kanalus, užspaustas emocijas, harmonizuoja lastęles, bei parodo galimai esančias problemas fiziniame kūne.
Dalyviai sesijos metu gali jausti tiek baimę ir sumišimą, tiek ir džiaugsmą ir palaimą, kas priklauso nuo kiekvieno tuometinės psichinės būsenos.
Gongai, tibetietiški dubenėliai, krištoliniai dubenys, šamaniškas būgnas ir kiti instrumentai sukurs jums patirtį, kurios ilgai negalėsite užmiršti. Tai naujas potyris galintis jums į gyvenimą atnešti daugiau šviesos, ramybės ir harmonijos.

Vis dar nežinote ko tikėtis? Skaitykite žmonių atsiliepimus apie šį renginį spustelėjus nuorodą:
Ir ačiū labai, kad dalinatės savo patirtimi! :))

----------------------------------------------------------
Garsų kelionė prasidės:
Šeštadieni Sausio 20d. 12:00 valandą.
Atvykite 10 minučių ankščiau, kad būtų laiko pasiruošti. Renginys truks apie 1val 15min. Prašome neveluoti arba apie velavimą informuoti.

!!! Būtina registracija, atsiųskite SMS žinute savo VARDĄ , EL. PAŠTĄ ir MIESTĄ kuriame dalyvausite numeriu 869047678. Sėkmingai užsiregistravę gausitę patvirtinimo žinutę.

Kaina - 10eur.
Užsiėmimus veda Tomas Ivanauskas.

! UŽSIĖMIMAS VYKS GULINT. ATSINEŠKITE:
* Treniruočių kilimėlį ar čiužinuką (jei neturite registruodamiesi informuokite).
* Pleduką apsikloti. Ramiai gulint kūno temperatūra krenta ir pasidaro šalta, vėsu, geriau turėti kuom apsikloti, ypač šaltaisiais metų sezonais.
* Pagalvėlią po galvą.
* Vandens atsigerti.

! Užsiėmimai nerekomenduojami nėščiosioms, epileptikams, jautriems garsui, esant psichinės sveikatos sutrikimų, bei turintiem metalinių implantų.

Vieta:
RelaxGym
VIrbališkės takas 5A
Palanga

Renginiai vyksta jūsų ir daugelyje kitų Lietuvos miestų, juos galite sekti addresu: .

Transcendentinė Garso Kelionė - Gongų Maudynės Palangoje

Encontrar mais eventos em torno de você
Obter recomendações de eventos com base em seu gosto Facebook. Obtê-lo agora!Mostre-me os eventos adequados para meAgora não