Tasavvuf & Kuantum Ile Bilinç Dönüşümü Tanitim Semineri, Mundo, Sábado, 17. Fevereiro 2018

ÜCRETSİZ TANITIM SEMİNERİ
17.02.2018 Cumartesi Saat: 15.30 – 17.30

GELİŞİM İSTANBUL EĞİTİM ve DANIŞMANLIK
Adres: Bağdat Caddesi No:439 Suadiye Apt. K.4 D.10 Suadiye/İstanbul (Suadiye Vakko karşısı)

Telefon: 0 216 380 45 74 /0 533 920 84 70

Tasavvufun kuantum ile birleştiği noktada samimiyetle hakikati arayan, düşünen insanların alacağı öğretilerdir.

Kuantum fiziği, klasik Newton teorisine göre her şeyin birbirinden ayrı ve bağımsız şeyler olduğu tezini çürütmüş, Kuran da bahsi geçen, mutasavvıfların yüzyıllardır dile getirdiği TEK’lik inancını bilimsel olarak ispatlamış bulunmaktadır. Kuantum fiziği ve mutasavvıflara göre Evren’deki her şey ne kadar farklı ve ayrı görünse de aslında aynı MUTLAK GERÇEK’ ten var olmuştur. İşte her şey bu MUTLAK GERÇEK’in farklı tezahürleridir.

Tasavvuf ve kuantumun buluştuğu noktada açığa çıkan enerjiyle hayatımızı sınırsız deneyimlerle yaratacağımız hologramda nasıl yapılandırabiliriz?​ Âlemleri, meleki kuvvelerin hakikatini ve bilimsel açılımını biliyor musunuz? Düşüncelerimizin daha önce onaylamadığı hiçbir şeyin yaşamımızda karşımıza çıkmadığının farkında mısınız?​​​​​​​

Bilinçaltımız durmaksızın enerji yayar. Bu enerji bilinçaltımızdaki düşünce kalıplarından ve çekirdek inançlardan oluşur. Pozitif düşüncelerimizin gerçekleşmemesinin sırrı da burada gizlidir. Her an, düşündüklerimizle farkında olmadan bir sonraki anımızı yarattığımızın bilincinde miyiz?

Bunu nasıl kontrol ederiz?
Sınırlı engelleyici düşünce kalıplarını kırarak, yerine güçlendirici inançları koymak elimizde. Kendimizi tanıyıp başkalarını anlayarak, evrensel sistemin (Allah Sistemi'nin) işleyişini fark ederek bilgeliğe ulaşabiliriz.

Peki, sistem diye ifade ettiğimiz gerçek nedir? Nasıl çalışır? Bu bilgiyi hayatımıza nasıl uyarlarız?

Düşündüğümüz her şeyi gerçekleştirebilir miyiz?​​​​​ Beyin gücümüz elimizdeki sihirli değnek midir?​​​​​​ Bu gücü nasıl kullanırız? Bilinçaltımızı nasıl kontrol edebiliriz ve nasıl kandırabiliriz? ​​
Bütün bunların Tasavvuf (Kur'an)' da yer aldığını biliyor muydunuz?
Bireyler (bizim algıladığımız çokluk görüntüsü), sistemde nasıl var olur? Nasıl yönelir? Nasıl yönlendirilir? Kuantum'un Tasavvuf ile buluştuğu nokta neresidir? Kuantum düşünce sistemi, hem bilimsel tanımlarda hem de Tasavvuf ( Kur'an) dilinde nasıl yer almaktadır?

MURAT TULGA BUYRUK,

Çocukluğu ve gençliği doğduğu şehir İstanbul’da geçti. 1985 yılında Bağdat caddesi’nde geçirdiği trafik kazasında iki arkadaşını kaybetti. Kazanın ardından üç buçuk ay komada kaldı. Doktorların ‘yaşamaz’ demesine rağmen mucize eseri yaşama döndü. Kaza nedeniyle geçirdiği beyin travması sonucunda beyninde birtakım kanallar açıldı. Üniversite yıllarında kendindeki açılımların farkına vardı. Allah kavramını, evreni merak ettiği sırada, özünden gelen adlandıramadığı bir istekle namaza başladı. İslam’ı, Kuran’ı, Hz. Muhammed’in anlattığı Allah’ı ve sistemini merak ederek araştırmalarına başladı. Gavs-ı Azam Abdulkadir Geylani Hazretleri’ni örnek aldı. Bu esnada Kadir-i Rufai pirlerinden Zeynel Abidin’in oğlu ile tanışıp, uzun yıllar ondan ilim aldı. Bu ilmi kendi hayatında kullanarak mucizeler yaşadı. İslam’ın, Kuran’ın özünü anlayarak hayatına uyguladı. Onaltı yıl süresince işlettiği seyahat acentesi vesilesiyle pek çok ülke gezdi.

2000’li yılların ortalarında kuantum düşünce sistemi dünyada yeni yeni hareketlenirken, İsviçre Lozan’da evrenin enerjisi olan Prana’yı (süptil enerji) kullanma sanatını öğrendi. 2004 yılında kuantum fiziği ve bununla bağlantılı olarak kuantum düşünce sistemini kullanma sanatı ile ilgili eğitim aldı. 2005 yılında kendisine ait olan seyahat acentesini kapatarak, kendini tamamen ilimsel ve bilimsel araştırmalara ve uygulamalara verdi. Ancak, kuantum düşünceyi gerçekleştirmek için bilinçaltı düşünce kalıplarının, negatif çekirdek inançların hipnoz ile temizlenmesinin, affirmasyonlar (olumlamalar) yapmanın yeterli olmadığını gördü. Bilinçaltını kodlama ve süptil enerji kandırma yollarını buldu. Yine bilinç altı çekirdek inançlarını ve negatif yükleri her insanın kendi çalışması ile nasıl temizleyebileceği yolunu buldu ve uygulamaya başladı, çakraların en kolay yolla çalıştırılmasını ve çakralarla sağlıklı yaşamanın yollarını öğrendi. Otuz yıllık tasavvuf ve bilim araştırmalarını, kuantum düşünce sistemi ile ilgili yaptığı uygulamaları ve birikimlerini insanlarla paylaşmaya karar verdi.

Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan Murat Tulga Buyruk, daha önce uzun yıllar seyahat acentesi işletmeciliği yaptı (Pass Tour). Bu süre içerisinde acenta olarak üç dönem TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) da yönetimde bulundu.

Tasavvuf & Kuantum Ile Bilinç Dönüşümü Tanitim Semineri

Encontrar mais eventos em torno de você
Obter recomendações de eventos com base em seu gosto Facebook. Obtê-lo agora!Mostre-me os eventos adequados para meAgora não