Su-Jok İyileşme Atölyesi İle Kendi Kendinin Doktoru Ol, Mundo, Sábado, 24. Fevereiro 2018

SU-JOK İYİLEŞME ATÖLYESİ İLE KENDİ KENDİNİN DOKTORU OL...!!!

İYİLEŞME ATÖLYESİNE KATILIRSAM NE ELDE EDERİM?

İyileşme Sanatı uzmanları size 2 saat süreyle kendi kendinizin doktoru olabilmekle ilgili mucizevi ve pratik bilgiler aktaracak.
1) El akupunkturu Su Jok ile her türlü fiziksel ağrı ve uyuşmalarda birkaç saniye içinde gözle görülür sonuçları hep birlikte deneyimleyeceğiz.
2) Kronik hastalıklarda; diyabet, tansiyon, kalp-damar rahatsızlıklarında Su Jok Tohum Terapi uygulamaları öğretilecek.
3) Internal Exercises ( İç Organ Egzersizleri) ile kalp, böbrek ve göz egzersizleri yapılacak:

 Kalp egzersizi ile kalbiniz kuvvetlenir. Her türlü kalp hastalığı olanlar mutlaka öğrenmeli ve uygulamalıdır.
 Böbrek egzersizi ile böbrek fonksiyonlarınız güçlenir ve sağlıklı çalışma kapasitesi artar.
 Göz egzersizi ile sarı nokta, glukoma, katarakgt, hipermetrop ve miyop üzerinde düzenli uygulamada istatistiki sonuçlar elde edilmiştir.

4) Akubası yöntemi ile kilo verme, sigara bırakma ve cilt güzelliği ile ilgili vücudumuzun çeşitli yerlerinde saklı bulunan noktaları açıklayacağız.
Bonus: Su Jok ile Hayat kurtaran İlk Yardım yöntemleri

KENDİ KENDİNİZİN DOKTORU OLMANIZ MÜMKÜN: SU JOK DOKTOR
İnsan bedeninin her bir parçası birbiri ile bağlantılıdır. Eğer biz bu bağlantının ne olduğunu bilir ve doğru noktaları bulabilirsek ağrıyan bölgeye hiç dokunmadan ağrılarımızı geçirebiliriz.
Su-Jok ellerimizi vücudumuzun kontrol paneli gibi kullanabileceğimizi gösterir. Vücudumuzun minyatür bir haritası ellerimizde gizlidir. Uygun noktalar bulunduğunda pek çok rahatsızlık ve ağrı geçirilebilir.
El akupunkturu “Su-Jok”, size hem kendinizin hem de ailenizin doktoru olmayı öğretiyor.
Hiçbir yan etkisi olmayan SU-JOK, içimizde bulunan doğal iyileştirici güçleri harekete geçiriyor.

SU JOK AKUPUNKTUR VE TOHUM TERAPİ
Su Jok Akupunktur Güney Koreli bilim adamı Profesör Park Jae Woo tarafından keşfedilmiş baskı (akupresür), moksalar (ısıtma) ve tohum terapi ile uygulanan Tamamen Doğal, Yüksek Etkili, Pratik ve Bilimsel Bir Meridyen Terapisi Yöntemidir.

Vücudumuzun tüm bölgeleri birbirleriyle ve bütün organizma ile iş birliği içindedir. Göz diyagnostiği ya da kulak noktalarından tedavide olduğu gibi insan vücudunda birbirine benzeyen uygun sistemler vardır. Tümü arasında vücudumuz ile en çok benzerlik taşıyan organımız ellerimiz ve ayaklarımızdır. Ellerimiz ve ayaklarımızda bütün organizmanın ve parçalarının kopyası vardır ve tıpkı bir uzaktan kumanda gibi vücudun her organını ve buna bağlı kısımları harekete geçirir.
Şiddetli baş ağrısı çekiyorsunuz diyelim. Her iki elinizin başparmaklarında, bastığınızda başınızın ağrısını geçirecek noktalar var. Ya da beliniz mi ağrıyor? Elinizde belinizi temsil eden bölgede bir ağrı yastıkçığı oluşur. O noktayı uygun bir teşhis çubuğu yardımıyla bulur ve baskı yaparsak yastıkçık kaybolur, belinizdeki ağrı da geçer.

Hangi Hastalıkların Tedavisinde Uygulanır?
Su Jok Akupunktur ve Tohum Terapi hem akut hem de kronikleşmiş tüm hastalıklarda uygulanabilmektedir.
Akut ve Kronik Ağrılarda; Migren, Kalça-Diz-Dirsek-Bilek-Omuz Ağrıları, Bel-Boyun Fıtığına Bağlı Ağrılar, Romatizmal Ağrılar, Mide Ağrıları vs.
Hareket Kısıtlılığı, Uyuşma ve Hissizliklerde; Donuk Omuz Sendromu, Menisküs ve Bağ Yaralanmaları, Fıtığa bağlı el, kol, ayak, bacak uyuşmaları ve hissizlikleri vs.


Su Jok ile İlk Yardım: Acil müdahale edilmesi gereken; kalp krizi, sara nöbeti, yüksek tansiyon ya da çocuklarda yüksek ateş gibi durumlarda, pratik ve etkili çözümleriyle “Su Jok” hayat kurtarıyor. Gittikçe karmaşıklaşan dünyada basit, etkili ve doğal yöntemlerin bize hem sağlık, hem mutluluk hem de zaman kazandırdığını görüyoruz.

Katılım için rezervasyon yaptırınız...!!!

İletişim: 0 542 475 32 15 / 0 507 690 49 84
Yer: Cevher Akademi
Tarih: 24 Şubat 2018
Saat: 14:00 / 17:00

Katılım Değeri: 200 tl

Su-Jok İyileşme Atölyesi İle Kendi Kendinin Doktoru Ol

Encontrar mais eventos em torno de você
Obter recomendações de eventos com base em seu gosto Facebook. Obtê-lo agora!Mostre-me os eventos adequados para meAgora não