Saavuta oma eesmärgid! - kontseminar (kontsert/seminar), Mundo, Quarta, 28. Fevereiro 2018

Saa osa millestki ainulaadsest kogu maailmas - kontsert ja seminar samaaegselt ehk kontseminar!

Parima hinnaga piletid saadaval kuni 8.02 südaööni:

* Kas tunned vahest eesmärke seades, et sul pole piisavalt distsipliini ja tahtmist ennast sundida nende nimel tegutsema või sind hoiab tagasi mugavustsoon, laiskus ja järjekindluse puudumine?
* Kas oled vahel ebakindel oma võimes seatud eesmärke saavutada või sul on hirm ebaõnnestumise ja teiste arvamuse ees? Ja seetõttu lepid vähemaga.
* Kas maadled ajapuuduse käes ja lükkad oma unistuste ja eesmärkidega tegelemist pidevalt edasi? Või sul puuduvad ressursid nende saavutamiseks?

Edu Akadeemia asutaja Roland Tokko jagab sellel kontseminaril, kuidas ta on need takistused ületanud ja iga aastaga jõuab üha rohkemate suurte eesmärkide täitumiseni viisil, kus nende saavutamine on muutunud nauditavaks protsessiks.

Roland: "Aastaid tagasi seadsin pidevalt suuri eesmärke, panin neile kuupäeva, millal saavutada tahan ja siis pidin korduvalt pettuma, et ei olnud seatud kuupäevaks ligilähedalegi jõudnud. Samal ajal punnitasin vere ninast välja, et nendeni jõuda. Täna jõuan korduvalt saavutusteni, mida ei osanud aasta alguses isegi ette kujutada.
Kaks aastat tagasi ei oleks ma uneski osanud näha, et võiks 1000 inimese ees laulda ja seda nautida, sest see oli mu suurim hirm. Seda suurem oli üllatus kui see kõigest 10 kuud hiljem reaalsuseks sai."

SELLEL KONTSEMINARIL SAAD TEADA:

*lihtsa eesmärkide seadmise mudeli, mis aitab sul saavutada rohkem eesmärke kiiremini, ilma et sa oleks stressis või tunneks läbikukkumise hirmu;
*kuidas teha rohkem neid asju, mis sulle tegelikult meeldivad;
*kuidas saavutada mõni väga suur eesmärk või unistus;
*olulised tegurid, mis aitavad sul liikuda õiges suunas ja mitte teelt kõrvale kalduda.

TAGASISIDE VAREM KONTSEMINARIL OSALENUTELT:

* “Laulude ajal tuleb lausa pisar silma. Inimvõimed ja nende kasutamine. ja sisu muidugi.” - Silja ja Maarja Holter
* “Osalesin eilsel kontseminaril ja see oli väga vahva ja kasulik :) Laulud super, sõnumid super, läbiviimine super, õhkkond super. Suur-suur aitäh! :)” - Kadri Kristelle
* “Meeldisid laulude tekstid ja Rolandi innukas esitus. Kõik teemad ja laulud olid kenasti põimitud ja loogiliselt viis üks asi teiseni. Head näpunäited reaalseks kasutamiseks.” - Grethen Kuusik

KONTSEMINAR toob sinuni praktilisi nõuandeid, mida Roland on kasutanud oma eesmärkide saavutamiseks; lugusid, et suudaksid neid nõuandeid paremini oma elu konteksti asetada ja laule, mis aitavad õpitut kinnistada ja loovad mõnusa õhkkonna õppimiseks, uute inimestega tutvumiseks ja oma eesmärkide saavutamiseks.
Roland: “Minu eesmärk on läbi selliste ürituste aidata inimestel jõuda oma tegeliku potentsiaalini, et nad omakorda saaksid ise teisi inspireerida, kes siis juba inspireerivad järgmisi… ning üheskoos suudaksime päriselt maailma õnnelikumaks ja paremaks kohaks muuta.”

Läbi muusika ja laulu omandab inimene teadmisi oluliselt paremini, kui tavapärased õppimisviisid. Muusika aitab aktiveerida tunduvalt suurema osa sinu ajust.

LISAKS ON SUL VÕIMALUS:

*osa saada live-esituses lauludest, mis aitavad sul õpitut paremini kinnistada ja loovad mõnusa õhkkonna;
*taaskohtuda või tutvuda sinuga sarnaselt mõtlevate inimestega;
*saada märkimisväärne kogus inspiratsiooni ja usku, et sa oled suuteline saavutama kõik, mida sa oma elus tegelikult soovid.

SEE SÜNDMUS ON SINU JAOKS, KUI SA:

*soovid oma tegude ja saavutustega olla eeskujuks ning inspiratsiooniks teistele;
*tahad aidata teisi inimesi ja maailmale oma panuse anda;
*soovid oma eesmärkideni jõuda protsessi nautides;
*tead, et oled suuteline veelgi rohkemaks;
*oled avatud uute olukordadega ja inimestega kohtumisele;
*oled valmis oma eesmärkide saavutamise nimel pingutama ja õpitut rakendama.

SEE SÜNDMUS EI OLE SINU JAOKS, KUI:

*otsid kiirelt rikkaks saamise skeeme või muid imevalemeid, mis sulle üleöö tulemusi tooksid;
*sa ei ole valmis oma eesmärkide nimel pingutama;
*su suured eesmärgid suurendavad ainult sinu isiklikku heaolu;
*sa ei ole valmis teisi abistama, kui oled ise edu saavutanud.

Roland on Edu Akadeemia idee autor ja üks asutajatest. Tema enesearengutee algas 2008. aastal. Enne seda oli ta üks tavapärane Eesti noormees, kes ei teadnud, mida oma elus teha tahab. Alates sellest, kui ta hakkas aktiivselt tegelema enesearenguga, on ta saavutanud väga suure hulga väiksemaid ja suuremaid eesmärke ning sealhulgas mitmeid oma unistusi, mida ta 10 aastat tagasi ei osanud isegi unes näha.

2013. aastast on Roland teinud koostööd maailma suurima seminarikorraldusettevõttega Success Resources ja viinud Ida-Euroopast üle 1000 inimese osalema Anthony Robbinsi koolitusele Londonis. 2015. aastal korraldas ta Edu Akadeemiaga Eesti läbi aegade suurima finantsteemalise seminari Wealth Forum, mis tõi Saku Suurhalli 2500 inimest enam kui 10 riigist. Lisaks korraldamisele oli Roland seal päevajuhiks.

Sellele järgnes esimene rahvusvaheline esinemine, mis toimus Kasahstanis Global Business Forumil, kus oli 1000 osalejat ja mille peaesinejaks oli Jean-Claude van Damme.

Rolandi kireks on alati olnud muusika. Tänaseks on ta sidunud enesearengu ja muusika, kirjutades hariva sisuga laule ning olles saanud üle oma suurimast hirmust, avalikult laulmisest, esitab neid nüüd ise. 5 kuud peale seda, kui ta oli alustanud laulmisega, täitis ta Soomes oma eesmärgi esitada üks enda loodud laul avalikult 1000 inimese ees. Selle aasta sügiseks sai ta kutse esineda Poolas üritusel, kus on 10 000 osalejat ja mille peaesineja on üks maailmakuulus inspiratsioonikõneleja.
Poola korraldaja ütles Rolandile: "Sa teed midagi sellist, mida keegi teine maailmas ei tee."

Seega kasuta võimalust saada osa sellest ainulaadsest sündmusest Eestis.

Registreeru kontseminarile siin:

Saavuta oma eesmärgid! - kontseminar (kontsert/seminar)

Youtubers Brazil

Youtubers Brazil

Sexta 26. Julho 2019
Morrer

Morrer

Sexta 16. Agosto 2019
ES
Sábado 20. Julho 2019
Data limite
Sábado 20. Julho 2019
9º CBH
Segunda 22. Julho 2019
Encontrar mais eventos em torno de você
Obter recomendações de eventos com base em seu gosto Facebook. Obtê-lo agora!Mostre-me os eventos adequados para meAgora não