25. Abril 2018 - 13:00

OdNOWA na Sri Lance vol. 4, Mundo, Quarta, 25. Abril 2018

Chcesz połączyć egzotyczny wyjazd z relaksem, podniesieniem poziomu energii, pracą z emocjami i troską o własne zdrowie? Chcesz nauczyć się jak korzystać z orientalnych składników i poznać ich właściwości zdrowotne oraz wpływ na emocje? Zapraszamy na kompleksowy program odNOWY na Sri Lance. Jednym z głównych systemów medycznych panujących na wyspie jest ajurweda. Tym razem częścią warsztatu jest również Happiness Program Fundacji Art of Living z unikatową techniką oddechową - sudarshan kriya. Zapraszamy :)

Co wchodzi w skład programu?
- Happiness Program - codzienne sesje oczyszczających, podnoszących poziom energii oraz wydolność, ułatwiających koncentrację, odmładzających technik oddechowych i medytacji prowadzona przez Karolinę Szaciłło, dziennikarkę, autorkę książek o zdrowym stylu życia oraz nauczycielkę technik oddechowych i medytacji certyfikowaną przez Fundację Art of Living. Wśród tych technik sudarshan kriya - jedna z najskuteczniejszych i prawdopodobnie najlepiej zbadana technika oddechowa. Stanowi ona jeden z fundamentów Happiness Program. Sudarshan Kriya oczyszcza organizm z toksyn, a umysł z emocji. Odciąża system immunologiczny przywracając zdrowie oraz głęboko odpręża regenerując system nerwowy i przywracając siły witalne. Widoczne jest to między innymi poprzez redukcję poziomu kortyzolu w organizmie.

- codzienne wykłady (dotyczące zdrowego stylu życia m.in. psychodietetyki, chwili obecnej i jej wpływu na podniesienie efektywności w pracy, radzenia sobie ze stresem etc.)

- codzienna poranna sesja jogi i relaksacji, którą poprowadzi Maciek Szaciłło, kucharz, autor książek kulinarnych, od lat promuje zdrowy styl życia i praktykuje jogę. Ma doświadczenie w prowadzeniu zajęć jogi na wyjazdach. Współpracował z jedną z najlepszych warszawskich szkół jogi.

- warsztaty zdrowego, intuicyjnego gotowania prowadzone przez Maćka - w ich trakcie zdobędziesz nie tylko wiedzę praktyczną. Dowiesz się również m.in. jaki wpływ mają smaki na poszczególne emocje oraz jak je równoważyć. W trakcie wyjazdu odbędą się minimum 2 warsztaty

- zdrowe posiłki wegetariańskie (z masłem sklarowanym, ale bez nabiału) lub wegańskie w ramach autorskiego programu odNOWY - opartego m.in. na oczyszczających surowych warzywach i owocach, lokalnych składnikach (gotuje: Maciej Szaciłło)
* pierwsze 4 dni będziemy oczyszczać ciało - delikatna dieta oczyszczająca oparta m.in. na sezonowych, balijskich owocach
* ostatnie 3 dni stopniowo włączymy węglowodany złożone, pestki i orzechy. Będziemy zajmować się odpowiednim odżywieniem organizmu

masaże i zabiegi ajurwedyjskie - dodatkowo płatne
Cena: 3800 zł (1000 zł zaliczki + 2800 zł płatne na miejscu w USD; przeliczamy po średnim kursie przed wyjazdem)
- zawiera wszystkie elementy programu 7-dniowej odNOWY wraz z transferem*, zakwaterowaniem i pełnym wyżywieniem
* transfer dodatkowo płatny przy wyborze innego lotu niż reszta grupy
- nie zawiera przelotu*, wizy i ubezpieczenia
* podamy Wam sugestie dotyczące lotów i szczegóły naszej rezerwacji. Najlepiej gdyby udało nam się polecieć jednym lotem. Cena biletu to około 2,5 - 3 tys. zł.
* termin lotu może ulec przesunięciu o 1-3 dni w zależności od dostępności miejsc i ceny biletów
- możliwość przedłużenia pobytu o tydzień - 300 USD (ze śniadaniami)
- liczba miejsc ograniczona
- drugi tydzień możliwość zwiedzania Sri Lanki z Ewą Piserą, doświadczoną przewodniczką i właścicielką willi (szczegółowych informacji udziela Ewa na miejscu)

Zapisy i dodatkowe informacje:
, tel.kom. 697 699 355

OdNOWA na Sri Lance vol. 4

Frita Comigo ?

Sexta 31. Agosto 2018
Sexta 07. Setembro 2018
Domingo 26. Agosto 2018
Quarta 12. Setembro 2018
Sábado 08. Setembro 2018
Sexta 07. Setembro 2018
Encontrar mais eventos em torno de você
Obter recomendações de eventos com base em seu gosto Facebook. Obtê-lo agora!Mostre-me os eventos adequados para meAgora não