22. Fevereiro 2018 - 20:15 até 23:59

Korp! Sororitas Estoniae külalisõhtud Tartus, Mundo, Quinta, 22. Fevereiro 2018

Kas Sa oled kunagi mõelnud, et tudengielu võiks olla midagi rohkemat kui loengute lõputu jada? Soovid teada, mis on see vägi, mis toob kord nädalas ühte ruumi kokku mitukümmend naist? Tahaksid saada vastuse küsimusele, kas naiskorporant on lihtsalt ehe meeskorporandi käevangus või peitub neis siiski midagi enamat? Või siis lõplikult lahendada müsteerium, kas kõik naiskorporandid oskavad kududa?

Kui vastasid kas või ühele neist küsimustest "jah!", siis sea oma sammud korp! Sororitas Estoniae külalisõhtule. Korp! Sororitas Estoniae ootab kõiki mitteorganiseerunud tudengineide külalisõhtutele 22. veebruaril ja 28. veebruaril 2018, aadressil Lai 32.

Seega võta kaasa hea tuju, pane selga viisakas riietus ja tule külalisõhtule, et saada osa ühest meeldejäävast õhtust hea seltskonnaga.

Oma tulekust anna palun meile teada vähemalt kaks päeva enne külalisõhtut aadressil csororitasestoniae@gmail.com
Palun märgi oma kirjas ära, missugusel kuupäeval külalisõhtule tuled.

Kui Sul on aga enne või pärast külalisõhtut meile küsimusi, võid kirjutada meie vanadaamile ksv! Moona-Liisa Männile (vanadaam@sororitasestoniae.ee).


Korp! Sororitas Estoniae külalisõhtud Tartus

Encontrar mais eventos em torno de você
Obter recomendações de eventos com base em seu gosto Facebook. Obtê-lo agora!Mostre-me os eventos adequados para meAgora não