Kariayolu Dalyan Sokak Müzik Festivali, Mundo, Sexta, 11. Maio 2018

11- 13 Mayıs tarihleri arasında Dalyan'da gerçekleşecek olan Sokakta Müzik Festivali ortaca Belediyesinin uygun göreceği sokak,durak,park ve meydan'da katılımcılarımız performanslarını sergileyebileceklerdir.
Hem tatil hem de eğlence olsun. kaliteli zaman geçirmeyi farkındalık yaratarak toplumumuza göstermeye çalışıyoruz. Belki bir kişiye değişimde katkımız olur. Biz profesyonel değil amatör ruhla sizlerinde katkısı ile bir şeyler yapmak kaliteli müzik ve dansı insanımıza sunmaya çalışacağız. Amacınız eksik aramaksa lütfen etkinliğimizden uzak durun.Her şey ortadadır. Ticari bir kaygımız yoktur.
Amacımız katılımcıların hepsinin sokakta sahne alması müzlğinin sesini duyurabilmesine olanak sağlamaktır. Sahnede bir ya da brir kaç grup olabileceğinden Sahne kurulması düşünülmemektedir. Her katılımcı kendi müziğinin sesini kendi cihazları ile duyuracaktır.
Ama katılımcılarımız sahne kurulmasını isterlerse kurabiliriz. profesyonel olmadığımız amatör bir ruhla hep beraber başaracağız.

Her katılımcı kendi isteği ile bu etkinliğe katılmakta ve sorumluluk kendi yada grubuna aittir. Ortaca belediyesinin gösterdiği şekilde çalışılacaktır.
Tercih sizlere ait olup ücretsiz kamp alanımızda vardır. otelde'de konaklayabilirsiniz. Biz her ayrıntıyı düşünerek yazmaya çalıştık. Ayrıca istediğiniz yerden gıda hizmeti satın alabilirsiniz. Dalyan'da seçenek çoktur.


KATILIM KOŞULLARI:

– “Sokakta Müzik” festivaline 18 yaşüstü herkes katılabiliyor.

– Festivale bireysel ya da grup katılımları yapılabiliyor.

– Festival amatör ve profesyonel her katılımcıya açık.

– Festival amatör ve profesyonel danscılarımızı da açıktır.

Kariayolu Derneği Muğla Valiliğinin 16.06.2017 tarih ve 48-016-149 kütük numarası ile kariayolunun tanıtımının yapılması amacı ile kurulmuş bir STK'dır.

Derneğimiz farklı etkinlikler düzenleyerek sürdürülebilir alternatif bir turizm farkındalığı oluşturmak,
Bir birini anlayan,dinleyen kişileri bir araya getirerek hem hobilerini hem de tatil yapmalarını sağlamaktır.

Konaklama otel ya da çadır da olabilir. Çadır yerini bir göstereceğiz. Ücretsiz olması için çalışıyoruz. eğer ücreti olursa tarafınızdan karşılanacaktır. 10 TL/çadır. Çadır alanlarında Tuvalet duş olacaktır. Sponsor bulmak onlara dert anlatmak çok zor netice paraya dayanırsa sorun olabiliyor. Bu nedenle katılımcılarımız birbirimize yardım ederek yol, göstererek bu etkiniliğmizi düzenleyeceğiz.

Ücretsiz çadır da ve;

Konaklama Tercihleri ve fiyatlandırma

1- Çadırda : otel bahçesinde çadır kurabileceksiniz. Tuvalet ve Duştan faydalanacaksınız. 10 ₺/ gün x 2
2- Çadırda : Çadır + Kahvaltı. 30 ₺/ gün x 2
3- Çadırda : Çadır + Kahvaltı + Akşam yemeği
60 ₺ / gün x 2
4- Oda : konaklama + Kahvaltı. 50 ₺/ gün x 2
5- Oda : Konaklama + Kahvaltı + Akşam yemeği 80 ₺/ gün x 2


Gün sayısı tercihinizdir. Odalar 2-3 kişilik olup otel tarafından vereceğimiz başvuru sıranıza göre belirlenecektir. yada siz kendiniz belirleyeceksiniz. İsteyen tek kişilik oda tercihi için otel ile görüşecektir. Ödeme 1 Mart 2018 tarihine kadar otele yapılacaktır. Geri iade otelin insiyatifindedir.
Her seçenek 30’ar kişiliktir.

Otelin SPA’sından faydalanmak 20 ₺’dir.
Otel Dalyan BC spa'dır.
Ödemeler hizmeti satın aldığınız kişilere tarafınızdan yapılacaktır.
Katılım ücreti 20 TL'dir. Grup olursanız tek ödeme (20 TL)'dir. Mailinize göndereceğimiz hesap numarasına "bağış" olarak yapacaksınız.

Tercih sizlere ait olup ücretsiz kamp alanımızda vardır. Ayrıca istediğiniz yerden gıda hizmeti satın alabilirsiniz. Dalyan'da seçenek çoktur.
Güvenliği Dalyan Jandarma Komutanlığı sağlayacaktır. Dalyan merkezde 112 Acil'de bulunmaktadır. Elektrik ihtiyacı standınızın kurulacağı yerdeki esnaftan yada belediyenin göstereceği yerden alınacaktır. Elektrik ihtiyacı olmayan katılımcılarımız olanlara öncelik vereceklerdir.
isterseniz; Müzik aletlerimizi gün sonunda kapalı alanda saklayabileceksiniz.
Dalyan'a ulaşım Yöntemleri;
Otostopla;
Kendi aracınızla;
Otobüs ile ortaca ilçe garajına gelecek ve şehir içi dalyan dolmuşları ile
Uçak ile Dalaman havaalanından dalyana gelebilirsiniz.
İletişim;
Turan Bulut
0 542 665 46 00

Kariayolu Dalyan Sokak Müzik Festivali

Encontrar mais eventos em torno de você
Obter recomendações de eventos com base em seu gosto Facebook. Obtê-lo agora!Mostre-me os eventos adequados para meAgora não