26. Abril 2018 - 3:00 até 18:00

Kaçkar Summit, Mundo, Quinta, 26. Abril 2018

Kaçkar zirvesi ulusal olarak artı değer katan Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi öğrencileri ve misafir öğrenci arkadaşlarımız için önemli bir programdır ve bizler Kariyer ve Kişisel Gelişim Topluluğu olarak öğrenci arkadaşlarımıza ve kendimize artı değer katmanın mutluluğunu bir kez daha yaşamak istiyoruz.

Kaçkar Zirvesi katılımcıların belleğini doldurmayacak ufkunu açacak, yönlendirecek teşvik edecek imkânlar sunacaktır. Şirket yöneticileri ile öğrencileri bir araya getirerek, öğrencilerin iş dünyasına yönelik aklındaki soru işaretlerini çözecek, gelecekle ilgili planlarını yaparken nelere dikkat etmesi hakkında fikir sahibi olmasını sağlayacak ve gün geçtikçe artan kişisel gelişim için en önemli alanlarda eğitilmelerine yardımcı olacaktır. Şirket sunumları ile öğrenci arkadaşlarımız çalışmak istedikleri sektörler ve firmalar hakkında bilgi alacaklar, ayrıca katılan şirketlerin kariyer, staj ve iş olanakları hakkında bilgi sahibi olacaklardır.

Kaçkar Zirvesi’nin bitimi ile katılımcı şirketlerimizin ve öğrenci arkadaşlarımızın gözlerinden aldığımız mutluluk bir sonraki sene gerçekleşecek programımızı yaparken içimizi kıpır kıpır edecektir. Ve en önemlisi ise amatör ruhla bu işleri profesyonel bir şekilde yapmaya çalışmanın heyecanı Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Kariyer ve Kişisel Gelişim Topluluğu üyelerinin ve yöneticilerinin hayatında iz bırakacaktır.

Kaçkar Summit

Encontrar mais eventos em torno de você
Obter recomendações de eventos com base em seu gosto Facebook. Obtê-lo agora!Mostre-me os eventos adequados para meAgora não