23. Março 2018 - 21:00 até 23:00

Jazz.ee LIVE: Tribüüt Melody Gardot'le, Mundo, Sexta, 23. Março 2018

Marianne Leibur - vokaal
Siim Aimla - saksofon, flööt
Anna ****** Kalk - kitarr
Janno Trump - basskitarr
Ramuel Tafenau - trummid

Koosseis tuli kokku, et esitada New Jerseyst pärit lauljatari Melody Gardot loomingut. Lauljanna alustas lugude kirjutamist haiglas, sest muusika oli tema jaoks kõige mõjusam teraapia. Nüüdseks on tal valminud 4 stuudioalbumit ("Worrisome Heart", "My One and Only Thrill" jt). Kontserdil paneb koosseis kõlama Melody Gardot hapra helikeele koos enda muusikaliste mõtetega. Laval on Siim Aimla, Anna ****** Kalk, Janno Trump ja Ramuel Tafenau. Melody Gardot meloodiaid laulab Marianne Leibur, kes õpib Kadri Voorandi käe all Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias.

LISAINFO:
Kontsert algab kell 21. Eelnevalt on avatud restoran. Laudu on võimalik broneerida e-postil kohvik@no99.ee ja telefonil 660 5051.

Piletid müügil eelmüügis GateMes ning kohapeal. Eelmüügis pileti hind 7 €, sooduspileti hind 5 €, kohapeal vastavalt 10 € ja 7 €. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, Eesti Jazzliidu liikmetele ning samal õhtul NO99 Teatrit külastanutele.

Jazz.ee LIVE: Tribüüt Melody Gardot'le

Encontrar mais eventos em torno de você
Obter recomendações de eventos com base em seu gosto Facebook. Obtê-lo agora!Mostre-me os eventos adequados para meAgora não