James Blunt (Nordea Kontserdimaja, Tallinn), Mundo, Sábado, 19. Maio 2018

JAMES BLUNT NAASEB UUE TURNEE KONTSERDIGA EESTISSE

Laupäeval, 19. mail esineb taas Nordea Kontserdimajas maailma üks edukamaid sooloartiste, Briti laulja JAMES BLUNT. Muusik saabub Eestisse uue turnee “The Afterlove Tour” raames.

KONTSERT ON VÄLJA MÜÜDUD!

James Blunt saavutas tõelise läbimurde muusikamaailmas 2004. aastal kaunite ballaadidega oma debüütplaadilt “Back to Bedlam”. Tänaseks päevaks on Blunti albumeid müüdud maailmas üle kahekümne miljoni eksemplari. Ta on pälvitud mitme muusikatööstuse auhindadega. “Muusika toob inimesed justkui kokku. Laulan omaenda elu kogemustest aga vahel tulevad inimesed juurde ja räägivad, mida minu lood neile tegelikult tähendavad ja nende inimeste lood on tavaliselt palju mõjuvamad, kui minu omad. Seega maailmas, kus ei ole väga palju võimalusi erinevate inimestega kohtumiseks, tundub just muusika sellena, mis meid kõiki kokku toob. On väga suur au ja nauding, et see kõik on minu tööks ja karjääriks”, ütleb James.

Oma viienda stuudioalbumi “The Afterlove” avaldas muusik 2017. aasta kevadel. “Veetsin tervelt kaks aastat uue materjali kallal, et luua plaat, mis oleks minu jaoks rohkem rütmikam ning mitte lihtsalt mina kitarril nukraid lugusid laulmas”, meenutab James Blunt. “Tavapäraselt kirjutan paarkümmend lugu ühe albumiga töötamise käigus, aga uue kauamängiva jaoks kirjutasin üle saja loo! Sain juba varakult aru, et ma tõesti naudin seda mida teen. See tundus suure sammuna edasiminek, kus sain kasutada ka oma nelja eelmise albumi kogemust. Arvan, et suutsin panna tõelise unistuste meeskonna kokku, kuhu kuulusid ka Ed Sheeran ja One Republicu laulja Ryan Tedder”, lisas ta. “Minu eelmised albumid on olnud kõik omavahel seotud ning pigem rohkem “lüüriliselt filtreeritud” aga uue albumi jaoks nii Sheeran kui Tedder on inspireerinud mind “päriselt” midagi ütlema”.

Jamesi enda sõnul otsustas ta uue suuna võtta kuna tundus, et kui ennast pidevalt kordama jääda, võib samahästi artistina ka varsti surnud olla. “Seega soovisin teha midagi värsket ja uut ning ka minu enda jaoks põnevat, sest ega ei tasu ju midagi sellist ette võtta, mis sind külmaks jätab. Ega uus plaat ka nüüd täiesti erinev kõigest eelnevast ei ole aga kindla peale on see mitmekülgsem ja tõeliselt vingete lugudega, mis loodetavasti on minu kuulajatele positiivselt üllatav.”

James Blunti uue stuudioalbumi ilmumisele pühendatud maailmaturnee “The Afterlove Tour” sai alguse Suurbritanniast. Selle raames külastab Briti muusik Eestit juba kolmandat korda - varem on Blunt maarjamaal esinenud aastail 2009 ja 2011. Tallinnasse jõuab laulja taas 19. mail esinedes Nordea Kontserdimaja laval. Kontserdi raames kõlavad palad nii Jamesi uuelt albumilt, singlid “Bartender” ja “Love Me Better” ning ka ülimaailmsed hitid, sealhulgas muidugi “You're Beautiful”, “Goodbye My Lover”, “High”, “1973”, “Stay The Night” ja paljud teised. Esitusele tuleb ka Euroopas edetabeleid vallutanud ning koostöös Saksa DJ-produtsendi Robin Schulziga salvestatud hitt “OK”.

Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

James Blunt (Nordea Kontserdimaja, Tallinn)

Encontrar mais eventos em torno de você
Obter recomendações de eventos com base em seu gosto Facebook. Obtê-lo agora!Mostre-me os eventos adequados para meAgora não