Fusion Culture / Spoonbill [AUS] / Soulacybin [USA], Mundo, Sexta, 23. Março 2018

Fusion Culture Presents:
Spoonbill [AUS] // Soulacybin [USA]

כרטיסים מוזלים כאן -

עונת האביב - עונה של התחדשות, התרגשות, צמיחה, אנדורפינים באוויר והורמונים משתוללים, העונה הזאת מביאה איתה משהו שנועד לחלוטין לשבור שגרה, לשבור מוסכמות ולהיחקק חזק חזק בזיכרון כחוויה מטלטלת, ועבור חלק - גם כזו המשנה חיים.

עם תחילת השנה הצבנו לעצמנו רף מאד גבוה המלווה בהתחייבות טוטאלית לעמוד בסטנדרט איכותי במיוחד, מה שהוביל למוטו שמניע אותנו קדימה: לא מתפשרים על איכות ולא חוסכים על הקהל!

את המוטו הזה. את ההשקפה הזו. את צורת ההסתכלות הזו על עולם האירועים, אנו מתרגמים כל אירוע מחדש למציאות.

באירוע המוצג לפניכם אנו מעלים את הרף - מוזיקה, אמנות, תפאורה - כולם נשזרים יחד במהלך קסום של יצירה ואהבה למיצג אמנותי אחד ויחיד שישאיר את כולנו המומים הרבה הרבה אחרי...

ואם כל זה לא מספיק בפיוז'ן הקיצוני הזה נחגוג יום הולדת לאלעד קור-די האיש שבלעדיו כל זה לא היה קורה, ולאביב אוזן המוח והלב הפועם בקרבנו.
הפעם אנחנו באמת באמת מתרגשים.

▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼
נבחרת מוזיקלית זה כאן:

★ Spoonbill [AUS] - Omelette Records ★
האיש, הציפור והכף מגיע אלינו בפעם הראשונה לפיוז'ן וברור לכולנו שזהו בדיוק המקום בשבילו. את ג'ים הכרנו לראשונה בשנת 2005 כאשר צלילים אוסטרליים מוזרים ופאנקיים במיוחד צדו את אוזננו - זאת הייתה אהבה משמיעה ראשונה.
מאז ועד היום ג'ים מחדש, מוביל, ומאתגר את עצמו משנה לשנה מוזיקלית וקונספטואלית, אין אמן שמייצג בצורה מדוייקת יותר את תרבות הגליץ' והבייס מבחינתנו, וזהו כבוד וזכות גדולה לארח אותו כמופע מרכזי באירוע הקיצוני הזה.

האזינו לזה -
תראו את זה -
ואת זה כשאתם עומדים על הראש -


★ Soulacybin [USA] - Merkaba Music / Street Ritual ★
פעם שלישית גלידה! ג'ון סולסיבין האיש והלב הפסיכדלי הגדול ביותר ביקום חוזר אלינו לפיוז'ן מצויד בחומרים מוזיקליים חדשים, ותכלס אנחנו חלוקים בהפקה איזה משני האמנים הקיצוניים האלו יותר מרגש אותנו. וזה אומר המון.
יש הטוענים כי ג'ון מתרגם שפת חייזרים מודרנית למוזיקת בייס בת זמננו, אבל אלה הן רק שמועות. מה שאנחנו יודעים לבטח זה שמדובר כאן בסט הכי מרגש, עמוק, פותח לבבות ומרומם נפשות שקיים כרגע בעולם, מי שינכח במעמד המרגש הזה יזכה לעבור חוויה שככל הנראה תשנה בו משהו לתמיד...

פותח את הלב -
פותח את המיינד -
פשוט פותח -


★ More to be Announced ★
▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼

▼אמנות - LIVEART▼
במיוחד לאירוע הקיצוני הזה בחרנו בפינצטה את מיטב המוחות האמנותייים שיש לארצנו להציע, תחת ניצוחו של אלכס קוז'ו גרין אנו מציגים לכם קולקציה אמנותית שלא תשאיר אף אחד אדיש:
Daniel Philosoph | Edgar Rafael | Sasha Mu

אמני הויז'ואל המושלמים האלו ייצרו במהלך הערב על גבי מדיומים שונים ובאמצעות חומרים שונים ומיוחדים. המגיעים מוקדם יזכו לחזות בהתגשמות אמנותית אמיתית לאורך ערב אחד יחיד ומיוחד.

▼Deco-תפאורה▼
מטיסים לכאן במיוחד את הויז'ואל האהוב עלינו מהעולם הלוא הם Free Optics המעולים. היישר מגרמניה יגיעו לצבוע לנו את קומת הקרקע במבנים מרהיבים השמורים לפסטיבלים הגדולים בעולם. ומי שנכח באירוע האחרון שלנו יופתע לגלות את התצוגה המוגזמת באירוע הקרוב. אוו.

▼▼ מדריך למשתמש ▼▼
★ מספר המקומות באירוע מוגבל. לא תתאפשר כניסה למי שלא רכש כרטיס
★ 50 כרטיסים ראשונים ב60 ש"ח = אזלו
★ 100 מוזלים ב-80 ש"ח = נותרו 50 בלבד
★ 200 כרטיסים ב100 ש"ח
★ רשימות על בסיס מקום פנוי ב120 ש"ח
★ יום שישי ה23.03.18 | מועדון הדופלקס-קומת הקרקע | רחוב השך 10 ת"א
★ פתיחת שערים - 23:00 | סיום 09:00 בבוקר!
★ כניסה מגיל 21

Lists & Info - Fusion Culture

Fusion Culture / Spoonbill [AUS] / Soulacybin [USA]

Encontrar mais eventos em torno de você
Obter recomendações de eventos com base em seu gosto Facebook. Obtê-lo agora!Mostre-me os eventos adequados para meAgora não