20. Fevereiro 2018 - 20:00 até 23:00

Depeche Mode - Riga - Global Spirit Tour, Mundo, Terça, 20. Fevereiro 2018

Pēc iespaidīgas koncertturnejas Eiropā un Ziemeļamerikā, Latvijā. Arēnā Rīga 20. februārī uzstāsies vieni no modernās mūzikas ietekmīgākajiem māksliniekiem “Depeche Mode”.

“The Global Spirit Tour” koncertturneja tika izsludināta atzīmējot grupas četrpadsmito studijas albumu “Spirit”. Albuma spēcīgo un aktuālo pirmo singlu “Where's The Revolution” poztīvi vērtē gan kritiķi, gan fani, slavinot to kā grupas “atgriešanos pie saknēm”. “Spirit” jau saņēmis atzinību no ārvalstu preses. Britu mūzikas žurnāls “Mojo” raksturo to kā “Hits pēc hita… “Depeche Mode” labākais albums daudzu gadu laikā!”.

Vieni no visu laiku ietekmīgākajiem, mīlētākajiem un komerciāli veiksmīgākajiem mūziķiem, grupa “Depeche Mode”. Kopš grupas izveides 1980.gadā, “Depeche Mode” un tās dalībnieki - Deivs Gāns (Dave Gahan), Mārtins Gors (Martin Gore) un Endijs Flečers (Andy Fletcher), turpina gūt gan kritikas, gan finansiālus panākumus visā pasaulē. Grupas 14. studijas albums ir iekļuvis mūzikas Top 10 vairāk nekā 20 valstīs, to skaitā ASV un Apvienotajā Karalistē.

Biļetes var iegādāties Biļešu serviss kasēs un www.bilesuserviss.lv.

Depeche Mode - Riga - Global Spirit Tour

Encontrar mais eventos em torno de você
Obter recomendações de eventos com base em seu gosto Facebook. Obtê-lo agora!Mostre-me os eventos adequados para meAgora não