מסיבת סיום המהפכה - Completion of Revolution Paty - 09.08.2019, Ramat Gan, Sexta, 09. Agosto 2019

מסיבת סיום המהפכה (המעבר לתקופת - 'העידן החדש'):

חברים וחברות, אחרי שנים לא מעטות ומאמץ לא מבוטל הגענו לרגע המיוחל, אפשר להגיד בלב שלם שהמהפכה די כאן. כמובן שנשארו עוד כמה דברים קטנים אבל את הדרך המשמעותית כבר עשינו. עכשיו רק קצת תיקונים פה ושם אבל אפשר להתחיל להיות מרוצים.

השיטה הכלכלית הישנה בה המונים משרתים מעטים חלפה ועברה לה. הטייקונים ומעודדי הריכוזיות הבינו והפנימו את הפגיעה העצומה שלהם בחברה ובתרבות ואלו שלא מאחורי סורג ובריח.

מבלי להתבייש אפשר לקבוע כי יש לנו כלכלה תחרותית, בה לכל אדם שיוויון הזדמנויות והפערים בין השחקנים קטנים מספיק בשביל לגרום להתנהלות הוגנת. כלכלה שאינה נכנעת לקומוניזם מחד אך בוודאי שלא משכפלת קפיטליזם דיקטטורי וריכוזי כפי שסבלנו ממנו עד לא מזמן.

כלכלה שאיכשהו מצליחה לרובינו לעבוד כל אחד לפי כשרונו ורצונותיו בין אם מדובר בהוראה, יצירה, מתן שירותים, פיננסים, תיכנות, טכנולוגיה, שירות ציבורי...

המרחב הציבורי חופשי למדי ובזכות התהליך הארוך שעברנו על מנת שהמהפכה אכן תגיע החברה ספגה ערכים ומוסר וניתן להבחין כי אנשים יודעים לקיים את חירותם הפרטי תוך שמירה גבוהה של חירות הכלל. איזה אושר.

המושג פערים בין מרכז לפריפריה הינו מטבע לשון שילמד בספרי ההיסטוריה והכלכלה ובשעה טובה אפשר להכריז שכיום למקום שבו נולדת, אין השפעה על החינוך, תעסוקה או הבריאות שלך.

התלות שלנו בני האדם באנרגיות מתכלות ומזהמות ירדה פלאים והשימוש באנרגיות מתחדשות חודר עוד ועוד לשוק האנרגיה. לא רחוקים הימים בהם נתחיל להרגיש את ההקלה גם בטיב האוויר וגם במתחים הפוליטיים בעקבות העובדה כי משאבים אנכרוניסטיים אלו החלו להתדלדל באופן מטריד.

הפערים בין המנהיגים היקרים שלנו לבין העם הצטמצמו משמעותית וכיום להמונים כוח חזק הרבה יותר מבעבר. אומות מתקשרות בינן לבין עצמן סביב רשתות העברת מידע חופשיות והממשל מודע לקול העם ורצונותיו. ולראיה, כיום החלטות משמעותיות נעשות בעזרת שיתוף ציבור והשקיפות גבוהה מאי פעם. כל כך שקוף כאן, שאם מתרכזים ממש חזק, אפשר אשכרה לראות אותם יושבים במשרדים שלהם ועובדים קשה קשה בשבילנו. פייר, כל הכבוד להם.

העיתונות והטלויזיה משוחררים לגמרי מבעלי הון ומוחזקים בעיקר ע"י הציבור. אומנם יש יותר מדי רעיונות המתנגחים האחד בשני, ולעיתים זה אף די מעיק כי נורא קשה להחליט מה נכון ומה צודק. אבל לפחות התנגשות הרעיונות חפים מאינטרסים חיצוניים.

ובחודש הבא, בשעה טובה, סוף סוף תפתח לה החברה הראשונה הבין-לאומית לטיסות בה גרעין השליטה והניהול הוא ע"י הציבור. בינינו, לפני 7 שנים מי היה מאמין שיש לזה סיכוי... ברכות ומזל טוב ל- 'פאבליק-טורס'

רבותיי וגבירותיי, אומנם יש לנו עוד הרבה עבודה בהתייעלות המערכת השלטונית שלנו, שיקום האדמות שנהרסו בעשורים האחרונים וצמצום הפערים בין מדינות נחשלות למפותחות אבל עדיין - אפשר להיות מרוצים. לכו לחגוג קצת. ייקח לכם ולכן עוד כמה שנים טובות עד שתוכלו להיות מרוצים כך שוב.

[בקרוב התרגום לאנגלית (ועוד שפות), כמובן שעזרה תתקבל בברכה]

מסיבת סיום המהפכה - Completion of Revolution Paty - 09.08.2019

Encontrar mais eventos em torno de você
Obter recomendações de eventos com base em seu gosto Facebook. Obtê-lo agora!Mostre-me os eventos adequados para meAgora não