23. Abril 2018 - 14:00

Batı Karadeniz Turu, Mundo, Segunda, 23. Abril 2018

BATI KARADENİZ TURU

23-29 Nisan 2018 (6 gece, 7 gün)
(otobüs ile gidiş, uçak ile dönüş)

TUR PROGRAMI :

23 Nisan : Sabah 06:30'da Eşref Girginç Parkı'nda sizlerle buluştuktan sonra Denizli-Afyon güzergahından Eskişehir turumuza başlıyoruz. Kale'de kahvaltı molamız sonrası öğle yemeğimizi de Afyon Afium alışveriş merkezinde veriyoruz. Serbest zaman esnasında meşhur Afyon kaymaklı lokumunu tatma fırsatı bulacaksınız.
Akşamüstü Eskişehir'e varış ve harikalar diyarı Sazova Parkı'nda şato ve göl manzaralı cafelerde kahve molasıyla yol yorgunluğumuzu atıyor ve otelimize giriş yapıyoruz. (ESKİŞEHİR KONAKLAMA)

24 Nisan : Kahvaltı sonrası Batı Karadeniz bölgesinde ilk ziyaretimiz olacak olan Abant Gölü Tabiat Parkı’na hareket ediyoruz. Yeşilin her tonunu göreceğimiz gezimize güzel bir başlangıç yapıyoruz. Abant ziyaretimizi tamamladıktan sonra Safranbolu güzergahına doğru yolculuğumuza devam ederken, bir ressamın tuvalinden çıkma güzelliğiyle Bolu Gölcük Milli parkını da ziyaret ediyoruz. Manzaranın güzelliği eşliğinde defalarca kameranıza poz vereceğinizden kuşkumuz yok. Akşamüzeri Safranbolu otelimize giriş yapıyoruz.(SAFRANBOLU KONAKLAMA)

25 Nisan : Kahvaltı sonrası tarihi Safranbolu evlerini kuşbakışı görebileceğiniz Hıdırlık tepesine çıkıyoruz. Sonrasında Cinci hoca hanını görerek Kaymakamlar evini ziyaret ediyoruz. Tarihi demirciler çarşısını gezdikten sonra kahve keyfimizi Arasta çarşısında veriyoruz. Kent Tarihi müzesini ziyaret ettikten sonra, bölgenin meşhur safranlı lokumlarının tadına bakabilirsiniz.
Safranbolu’dan Amasra istikametine hareket ederken, yolda sizlere belki de gezinin en adrenalin dolu ziyaretlerinden Kristal Teras ‘a uğruyoruz. Metrelerce yüksekte, Kristal Teras üzerinde muhteşem manzaranın keyfini çıkartıp, harika fotoğraflar çektikten öğlen yemeği molamızın ardından Amasra’ya varıyoruz. Şirin bir liman şehri olan Amasra’nın limanında gezdikten sonra konaklama yapacağımız otelimize yerleşiyoruz (AMASRA KONAKLAMA)

26 Nisan : Kahvaltıdan sonra otelimizden ayrılıyoruz ve Amasra’nın simgesi olan Amasra Kalesi’ni ziyaret ediyoruz. Amasra Kale’si ziyaretimizi tamamladıktan sonra, dehşet verici güzellikte manzarası olan Ağlayan Ağaç ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Gezilerimizin ardından Amasra’nın sevimli dar sokakları ve dükkanları ile meşhur Çekiciler Çarşısı’na gidiyor burada sizlere serbest zaman veriyoruz. Yol üzeri lezzet molamızı Kastamonu’da verdikten sonra konaklamamızı gerçekleştireceğimiz Sinop’a hareket ediyoruz. (SİNOP KONAKLAMA)

27 Nisan : Kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyoruz ve ‘Allah kimseyi düşürmesin’ duasını edeceğiniz, Tarihi Sinop Cezaevi’ni ziyaret ediyoruz. 1997 yılında müze haline getirilen cezaevinde Sebahattin Ali, Kerim Korcan, Osman Deniz, Zekeriya Sertel gibi yazar ve şairler kalmış, Tatar Ramazan ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz gibi ünlü filmlere de ev sahipliği yapmıştır göğüs gerdiğini hissettirecek bu gezinin ardından, bir d. Size farklı duygular yaşatacak, insanoğlunun ne tür zorluklara oğa harikası, kat kat yükselen 22 şelaleden oluşan Erfelek Tatlıca Şelaleleri Tabiat Parkı’nı ziyaret ediyoruz. İrili ufaklı şelaleler ve tahtadan merdivenler ile doğa ile baş başa vakit geçiriyor ve harika fotoğraflar çekme fırsatı yakalıyoruz. Bu ziyaretimizi de tamamladıktan sonra Amasya’ya doğru yola çıkıyoruz.
Amasya'da, aşkından dağları delen Ferhat ve biricik aşkı Şirin tarafından karşılanıyoruz. (AMASYA KONAKLAMA)

28 Nisan : Kahvaltımızı yaptıktan sonra otelimizden ayrılıyoruz. Amasya programımıza Amasya Kalesini ziyaret ederek başlıyoruz, tüm Amasya'yı kuşbakışı görebileceğiniz Kale Cafe'de çay molası keyfi verdikten sonra Şehzadeler Şehri Amasya'da İlhanlı devleti döneminde tarihlenen mumyalarıyla Amasya Müzesi’ni ve hastaların müzik ve telkinle tedavi edildiği tarihi Darüşşifa Hanı’nı ziyaret ediyoruz. Yöresel Amasya yemeklerinin servis edildiği, yeşilırmak manzaralı restoranttaki lezzet durağımız sonrası, Ordu’ya hareket ediyoruz. Samsun’dan geçerken Atamızın Milli Mücadele sırasında İstanbul'dan Samsun'a gelmek için kullandığı Bandırma Vapuru'nu dolaştıktan sonra Ordu’ya konaklama yapacağımız otelimize geçiyoruz. (ORDU KONAKLAMA)

29 Nisan : Sabah kahvaltımız aldıktan sonra otelimizden ayrılıyoruz ve Batı Karadeniz gezimizi zirvede sonlandırmak adına  Boztepe Teleferik’e hareket ediyoruz. Boztepe'ye çıkmak için kullanacağımız teleferik maceramız, kabinlerde çalan Karadeniz’in sevilen ezgileriyle neşemize neşe katacak, Karadeniz’in bol oksijenli havasını ciğerlerimize depolayarak, manzaranın tadına varacağız. Karadenizin lezzetli balıklarının tadına bakacağımız meşhur balık restorantında yemeğimizi yedikten sonra Pegasus 20:20 Trabzon-Antalya uçağımıza yetişmek üzere Trabzon Havaalanı’na hareket ediyoruz. Antalya’da bizi bekleyen otobüsümüz ile Marmaris’e dönüyor, sizleri aldığımız noktalarda bıraktıktan sonra başka turlarda görüşmek üzere hoşçakalın diyoruz.

TUR PROGRAMINA DAHİL OLAN HİZMETLER

• 4 yıldızlı otellerde yarım pansiyon konaklama(Akşam yemeği ve sabah kahvaltısı dahil)
• Konforlu araçlar ile ulaşım
• Profesyonel Koral rehberlik hizmetleri
• Ören yerleri giriş ücretleri
• Ordu teleferik ücreti
• Antalya-Marmaris havaalanı transferleri
• Seyahat sigortası
• Uçak bileti

TUR PROGRAMINA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
• Öğlen yemekleri
• Kişisel harcamalar
• Tur programında açıkça belirtilmemiş olan geziler

TARİH : 23-29 Nisan 2018 ( 6 gece , 7 gün)
ÜCRETLER : 1370,00 TL ( iki kişilik odada kişi başı konaklama)
1340,00 TL (üç kişi konaklama)
1700,00 TL (Tek kişi konaklama fiyat farkı)

Fiyatlar erken rezervasyon dönemi fiyatı olup 15.01.2018 tarihine kadar yapılacak olan rezervasyonlar için geçerlidir.

İLETİŞİM : 444 80 98 (ofis) / 0 533 923 31 24 (Gsm)
E- mail : info@koraltravel.com Web:

Batı Karadeniz Turu

Encontrar mais eventos em torno de você
Obter recomendações de eventos com base em seu gosto Facebook. Obtê-lo agora!Mostre-me os eventos adequados para meAgora não