14. Janeiro 2018 - 13:00 até 15:00

Atpalaiduojanti garso ir kvapų terapija, Mundo, Domingo, 14. Janeiro 2018

Senovės muzikos intrumentai pasikvietė į "šeimą" kvapų pasaulį! Nuo šiol jie draugaus kartu! Garsas ir kvapas nuostabus junginys, leis Jums atsipalaiduoti ir panerti į garsų ir kvapų oazę!!!!


Iš triukšmingo kasdienio gyvenimo srauto mes dažnai neturim nei jėgų, nei laiko sustoti ir pagalvoti apie tai, ar mūsų viduje -širdies harmonija? Todėl labai kviečiu Jus, kartu sukurti ŠIRDIES HARMONIJA su gera nuotaika,šiltu bendravimu, harmoningų garsų ir kvapų terapija.


Kvapų terapija:

Žmogus kvepuodamas eterinių aliejų kvapais, ne tik naudojasi maloniu kvapu, bet taip pat gali atsikratyti, kai kurių sveikatos problemų, kaip galvos skausmas, ūminis kvėpavimo takų infekcijos, sinusitas, bronchitas, gripą ir net plaučių uždegimą.Beveik visi eteriniai aliejai naikina bakterijas arba neleidžia joms daugintis.
Stebuklingos savybės eterinių aliejų yra žinomos jau senai,naudojant kartu su ultragarsiniu difuzeriu galima ne tik pagerinti nuotaiką , bet ir sumažinti nuovargį.

Ultragarsinis difuzorius ne tik garina eterinius aliejus, bet ir valo bei drėkina patalpų orą.Tai difuzorius - drėkintuvas viename. Garinimas vyksta ultragarsiniu, visiškai šaltu principu. Dėka šio dozatoriaus į patalpą paleidžiamas eterinis aliejus yra gyvas, turi visas terapines savybes, valo, dezinfekuoja patalpos orą, gerina fizinę ir emocinę sveikatą, palieka malonų aromatą.
Panaudojus prietaisą bent 15min., patalpoje oras pasidaro minkštas, lengvas ir gaivus.

Eterinis aliejus teigiamai veikia ne tik žmogaus kūną, jo savijautą, bet ir energetiką. Taip pat padeda atgauti jėgas, atsikratyti įvairių negalavimų bei neigiamų emocijų.

Eteriniai aliejai dažniausiai atkuria organizmo pusiausvyrą – pašalina kai kuriuos neigiamus veiksnius, sukeliančius ligą, ir užtikrina gerą savijautą.

Užsiėmimuose naudosime ultragarsinį difuzorį.
Ultragarsinis difuzorius ne tik garina eterinius aliejus, bet ir valo bei drėkina patalpų orą.Tai difuzorius - drėkintuvas viename. Garinimas vyksta ultragarsiniu, visiškai šaltu principu. Dėka šio dozatoriaus į patalpą paleidžiamas eterinis aliejus yra gyvas, turi visas terapines savybes, valo, dezinfekuoja patalpos orą, gerina fizinę ir emocinę sveikatą, palieka malonų aromatą.
Patalpoje oras pasidaro minkštas, lengvas ir gaivus.

Garsų terapija:

Mūsų aplinkoje egzistuoja gausybė garsų. Jie sukelia įvairias emocijas – džiaugsmo, liūdesio, ramybės, sujaudrinimo ir kt.. Garsas persmelkia žmogų ir atitinkamomis vibracijomis gali reguliuoti kraujo cirkuliacijos ritmą, sužadinti ar nuraminti nervų sistemą, stimuliuoti vidaus organų veiklą, kvėpavimo ritmą, širdies plakimo dažnį. Žmogaus kūnas yra gyvas rezonatorius, nes kiekvienas atomas skamba rezonuodamas.

Dainuojantys Tibeto dubenėliai ir Gongas yra senovės muzikos instrumentai pasižymi harmonizavimo, subalansavimo efektu. Galingos vibracijos pasiskirsto po žmogaus kūną masažuodamos iš vidaus. Po masažo galima pajausti jėgų, optimizmo ir ramybės antplūdį.

Dainuojančiais dubenimis grojama ramiai per išorinius dubens kraštus braukiant medine, kartais plastikine, piestele. Trinties rezultatas - ilgai trunkantis garsas, užpildytas obertonų. Varijuojant piestelės svoriu arba spaudimo jėga į dubens kraštą galima išgauti įvairias tonacijas. Antras grojimo dainuojančiais dubenimis būdas – nestiprus mušimas oda apvyniota piestele. Gimsta šiltas ir stipriai vibruojantis garsas, panašus į varpo skambesį.

Tibeto dubenėliai ir Gongas:
- pagilina kvėpavimą,
- pagerina mąstymo procesą,
- stimuliuoja gyvybinę energiją,
- atstato imuninės sistemos balansą,
- sinchronizuoja kairiojo ir dešiniojo smegenų pusrutulių veiklą,
- pagalbinė priemonė esant stresui, įtampai,
migrenai, truburo skausmams, peršalus.

Turėkite pasikloti ir apsikloti (pledą ar miegmaišį, pagalvėlę), nes garso terapija vyks gulint.

Lauksime Jūsų.

Atlygis už renginį - LAISVANORIŠKA AUKA.


Terapija ves: Lila Pavani d.d. (Lina Micienė), garso terapuetė, sveikatos jogos mokytoja (hatha joga), individualios įmonės vegetarinių pyragėlių įkūrėja, VšĮ "Mažeikių vedų kultūros centras" steigėja. Praktuojanti bhakti jogą.

Informacija pasiteiravimui:
Lila Pavani devi dasi
Telefonu 8 628 02816
mazeikiuvkc@gmail.com

Atpalaiduojanti garso ir kvapų terapija

Encontrar mais eventos em torno de você
Obter recomendações de eventos com base em seu gosto Facebook. Obtê-lo agora!Mostre-me os eventos adequados para meAgora não