11. Fevereiro 2018 - 11:00 até 17:00

Ata Zariņa lekciju cikls., Mundo, Domingo, 11. Fevereiro 2018

Hatha joga un prānājāma
Vada: Atis Zariņš
Cena: 8 eiro
Ilgums: 1h 30 min.
Jogas pozas un elpošanas vingrinājumi

Vingrot ir viegli, ja to dara, cienot savu ķermeni, bez sāpēm un caur atslābināšanos. Gadu tūkstošiem nemainīgas pozas (Āsanas) un vingrojumi (Vjājāmas), elpošanas vingrinājumi (Prānājāmas) un iekšējās muskulatūras pārvaldīšana (Bandhas) - tas viss dod spēku, elastību, gandarījumu un apziņas attīstību. Iemācīšu nomierināt prātu un pārvaldīt emocijas ar senām metodēm, kurās par pamatu izmanto elpošanu un uzmanības koncentrāciju. Tās ir vienkāršas, bet ļoti iedarbīgas senas tehnikas.

Sagatavošanās labam miegam
Vada: Atis Zariņš
Cena: 8 eiro
Ilgums: 1h 30 min.

Kvalitatīvs miegs ir stūrakmens labai veselībai un veiksmīgai dzīvei. Miega laikā notiek oranisma atjaunošanās un apziņas nomierināšanās, bet ar noteikumu, ka miegs ir pilnvērtīgs. Ājurvēda iesaka vairākus priekšnoteikumus pirms došanās pie miera. Tos arī apskatīsim lekciju laikā.

Joga par laimīgām attiecībām
Vada: Atis Zariņš
Cena: 8 eiro
Ilgums: 1h 30 min.

Visi cilvēki dzīvē meklē laimi, un vislielākais laimes avots ir mīlestība, kas, savukārt, veidojas attiecībās. Tā domā visi cilvēki un tur arī slēpjas viņu liktenīgā kļūda. Patiesībā mīlestība nav attiecību rezultāts, tā ir to iemesls. Cilvēki domā, ka otra puse padarīs tos laimīgus un atnesīs mīlestību. Tas atkal ir maldīgs uzskats. Bet būtība ir tāda, ka mūsu dzīve ir mūsu apziņas atspulgs, un ka visa ar mums notiekošā iemesls atrodas mūsos, un, ja mēs vēlamies kaut ko mainīt mūsu dzīvē, pirmkārt, ir jāmaina mūsu apziņa. Kas ir mīlestība un kā justies laimīgam attiecībās skaidrosim šajā lekcijā.

Ata Zariņa lekciju cikls.

Encontrar mais eventos em torno de você
Obter recomendações de eventos com base em seu gosto Facebook. Obtê-lo agora!Mostre-me os eventos adequados para meAgora não